Опис

Високоякісний теплоносій на основі етиленгліколю вищого сорту, який може використовуватися в різних типах опалювальних систем обладнаних газовими і електричними котлами (за винятком електричних котлів катодного типу!). Також може використовуватися у вторинних контурах холодильних установок в якості проміжного холодоносія. Продукт поєднує в собі відмінні антифризні характеристики з хорошими антикорозійними властивостями, що відкриває широкі можливості для використання його в різних галузях промисловості.
Для замовлення вказуйте кількість кратну десяти. Фасовка: каністри 10 та 20 кг, бочки 50 кг.

Характеристики

Склад: етиленгліколь (1,2 етандіол), дистильована (або демінералізована) вода, пакет присадок (стабілізуючі, антикорозійні, антипінні) виробництва Чехії і Німеччини, барвник. ТУ У 21536163.002-2000

  Найменування показника ЕТЕРМ - 30
1  Щільність, при темп. (20±1)°С, г/см3 1,065- 1,130
2  Показник активності водневих іонів (рН), од. рН 7,0-11,0
3  Вільна лужність, см3, не менше 7
4  Температура початку кристалізації, °С, не вище мінус 28
5  Температура кипіння, °С, не менше 105
6  Зпінення через 5хв. обсяг піни, см3, не більше 30
7  Стійкість піни в сек., не більше 5
8  Корозійний вплив на метали, г/м² · добу, не більше 0,1 - 0,2

Інструкція

На підставі багаторічного досвіду експлуатації низькотемпературних рідин в опалювальному обладнанні, фахівці з Чехії розробили пакет присадок, для нейтралізації корозійної активності водних розчинів етиленгліколю. Антикорозійний захист охоплює всі основні види металів, використовуваних в охолоджуючих процесах: сталь, нержавіючі сталеві сплави, чавун, латунь, мідь, алюміній і ін.

Уникайте контакту ЕТЕРМ™ з оцинкованою сталлю. Поверхні теплообмінників, резервуарів і труб, які контактують з теплоносієм, не повинні бути оцинкованими. У разі потрапляння ЕТЕРМ™ на зовнішні оцинковані покриття - промийте ці місця водою.

Теплоносій ЕТЕРМ ™ - прозора однорідна рідина кольору застосовуваного барвника з флюорісцентним добавкою, що полегшує контроль герметичності з'єднань. Колір може бути узгоджений з Замовником.

Використання ЕТЕРМ™ рекомендовано для систем закритого типу.

У місцях з'єднань рекомендується використовувати тверді припої, що містять мідь . Використання м'яких припоїв не рекомендується. У разі сумнівів проконсультуйтеся з виробником припою. Використання флюсів що містять хлорид не допускається.

Не використовуйте клапани, що допускають проникнення повітря всередину системи.

Переконайтеся, що між частинами системи, які будуть стикатися з ЕТЕРМ™, немає зовнішньої електричної напруги, що виключить ризик виникнення електрохімічної корозії.

Використовуючи ЕТЕРМ™ необхідно дотримуватися правил безпеки і промислові санітарні норми, які стосуються хімічних речовин. Етиленгліколь, що міститься в ЕТЕРМ™, токсичний і отруйний для організму людини і відноситься до третього класу небезпеки (помірно небезпечні речовини). Його пари мають слабо виражену подразнюючу, отруйна і наркотичну дію. Гранично допустима концентрація (ГДК) парів етиленгліколю в повітрі - 5 мг / м3.

Не допускати попадання теплоносія всередину!

 

 

ТЕПЛОНОСІЇ УКРАЇНИ

м. Київ, вул. Куренівська 21-A 

+38 050 589 9445

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.