Опис

Теплоносій для локальних систем опалення, кондиціювання та інших теплообмінних апаратів житлових будинків, офісних і складських приміщень, промислових будівель та інших, які експлуатуються при температурі зовнішнього середовища до мінус 30°С. Запобігає руйнуванню систем опалення та кондиціонування внаслідок замерзання води. Захищає металеві деталі обладнання від корозії (у тому числі мідні, латунні, алюмінієві). Забезпечує оптимальний тепловий режим роботи обладнання у важких умовах експлуатації. Працює з усіма типами опалювальних котлів - газовими, дизельними, електричними. Не підходить для електролізних котлів, в яких нагрівання відбувається за рахунок пропускання електричного струму через теплоносій. В системах кондиціонування використовується як проміжний теплоносій (у вторинному контурі). Застосовується без обмежень в системах, деталі яких виготовлені із сталі, чавуну, алюмінію та інших кольорових металів і сплавів. Зберігає еластичність гумових виробів, не виявляє агресивності до полімерів.
Для замовлення вказуйте кількість кратну десяти. Фасовка: каністри 10 та 20 кг, бочки 50 кг.

Характеристики

Склад: Пропіленгліколь, гліцерин, антикорозійні, протипінні та антибактеріальні присадки, очищена вода, барвник. ТУ У. 24.6-31384814-001: 2006.

Найменування показника "Антифриз ТЕКО"
1  Зовнішній вигляд, колір прозора флуоресціююча рідина від світло-оранжевого до червоного кольору
2  Щільність, г/см³ 1, 024
3  Температура початку кристалізації, °С, не вище -28°С
4  Температура замерзання, °С,
не вище
-33°С
5  Показник концентрації
водневих іонів рН, од. рН
7,5-8,5
6  Кислотність, см³ , не менше 10
7  Спінення (стійкість піни), С,
не більше
5
8  Корозійний вплив на метали,
г/м2 на добу, не більше
0,1

Інструкція

Рекомендації щодо застосування: низькозамерзаюча рідина Антифриз ТЕКО готова до використання. Розведення водою може призвести до зниження якості теплоносія внаслідок порушення дії збалансованого пакету присадок та ризику пошкодження обладнання через зменшення температури кристалізації антифризу. З цих же причин не рекомендується змішування Антифриз ТЕКО з теплоносіями інших виробників. В процесі експлуатації можливе зниження рівня теплоносія через незначне випаровування води. В цьому випадку необхідно додати дистильовану воду до початкового рівня з подальшим контролем щільності. Зниження рівня внаслідок витікання компенсується додаванням теплоносія. Рекомендується цілорічне використання антифризу для запобігання виникнення корозії на внутрішніх поверхнях трубопроводів і обладнання. Зміна кольору антифризу в процесі експлуатації не впливає на його якісні показники.

Безпека: низькозамерзаюча рідина Антифриз ТЕКО не токсична і за умови дотримання рекомендацій з використання антифризу, правил техніки безпеки при роботі з хімічними речовинами та дотримання вимог інструкції з експлуатації обладнання, безпечна для здоров'я. Витікання антифризу внаслідок аварії або технічного обслуговування не порушує баланс навколишнього середовища. Рідина пожаробезпечна.

Зберігання: Виробник гарантує термін зберігання низькозамерзаючої рідини Антифриз ТЕКО при температурі зовнішнього середовища від - 20°С до + 30°С протягом 5 років в закритій тарі при умові не ушкодження контрольного кільця або пломби. Уникати прямих сонячних променів. Зберігати в закритій тарі.

Термін експлуатації: Термін експлуатації низькозамерзаючої рідини Антифриз ТЕКО визначається інструкцією по експлуатації теплообмінного обладнання. При відсутності такої інструкції виробник рекомендує використання антифризу за умови дотримання всіх вимог на протязі 5 років в локальних системах опалення, кондиціонування і в інших теплообмінних апаратах. Підлягає утилізації спеціалізованими підприємствами.

ТЕПЛОНОСІЇ УКРАЇНИ

м. Київ, вул. Куренівська 21-A 

+38 050 589 9445

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.