Опис

ГЛІТЕРМ - прозора однорідна рідина кольору застосовуваного барвника з флюорісцентним добавкою, що полегшує контроль герметичності з'єднань. При виготовленні ГЛІТЕРМ застосовується тільки харчовий гліцерин вищого сорту, інертний і не агресивний до елементів системи, а також безпечний для людей і тварин! Розчини гліцерину не отруйні і не горючі і можуть застосовуватися у відкритих системах опалення і будівлях з максимальними екологічними вимогами. Його фізичні і хімічні властивості схожі з властивостями водногліколевих сумішей. Важлива перевага гліцеринових теплоносіїв (у порівнянні з гліколевими) - інертність по відношенню до оцинкованих деталей.
Для замовлення вказуйте кількість кратну десяти. Фасовка: каністри 10 та 20 кг, бочки 50 кг.

Характеристики

Склад: Гліцерин, пропіленгліколь (1,2 пропандіол), дистильована (або демінералізована) вода, пакет присадок (стабілізуючі, антикорозійні, антипінні) виробництва Чехії і Німеччини, барвник. ТУ У 21536163.002-2000

Найменування показника ГЛІТЕРМ-20
1
 Щільність, при темп. (20±1)°С, г/см3
1,080-1,135
2
 Показник активності водневих іонів (рН), од. рН
7,0 – 9,0
3
 Вільна лужність, см3, не менше
10
4
 Температура початку кристалізації, °С, не вище
мінус 20
5
 Температура кипіння, °С, не менше
105
6
 Зпінення через 5хв. обсяг піни, см3, не більше
30
7
 Стійкість піни в сек., не більше
5
8
 Корозійний вплив на метали, г/м² · добу, не більше
0,1 - 0,2

 

Інструкція

Діапазон робочих температур розрахований на довготривалу надійну експлуатацію в температурному діапазоні від мінус 20°С до плюс 106°С. Продукт поєднує в собі хороші антифризні характеристики з відмінними антикорозійними властивостями. Використання ГЛІТЕРМ рекомендовано для систем закритого або відкритого типу. Не використовуйте клапани, що допускають проникнення повітря всередину системи. Переконайтеся, що між частинами системи, які будуть стикатися з ГЛІТЕРМ, немає зовнішньої електричної напруги, що виключить ризик виникнення електрохімічної корозії. Не допускайте перегріву теплоносія. У зоні високотемпературного нагріву теплоносія (пальник), у теплоносіїв на основі гліцерину можливе утворення ненасиченого альдегіду - акролеина, речовини з різким неприємним запахом, яке виявляє сльозоточиву дію і досить отруйно. Не допускати попадання теплоносія всередину! 

ТЕПЛОНОСІЇ УКРАЇНИ

м. Київ, вул. Куренівська 21-A 

+38 050 589 9445

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.