Опис

Лінійка теплоносіїв Тепро-Mіх на основі суміші пропіленгліколю і гліцерину включає в себе робочі рідини для систем опалення Тепро-20Міх і Тепро-30Міх. Дані марки більш в'язки, ніж теплоносії Тепро-П на основі чистого пропіленгліколю і були розроблені для здешевлення вартості продукту без істотного зниження його експлуатаційних якостей.
Теплоносії Тепро-Mіх призначені для використання в побутових системах опалення і теплообмінному обладнанні в різних галузях промисловості. Екологічно безпечні (пропіленгліколь, гліцерин, а також всі використовувані присадки є харчовими добавками).
Для замовлення вказуйте кількість кратну десяти. Фасовка: каністри 10 та 20 кг, бочки 50 кг.

Характеристики

Склад: Пропіленгліколь, гліцерин, дистильована вода, інгібітори корозії, піногасник, барвники. Пакет інгібіторів корозії ефективно захищають кольорові і чорні метали від корозії, а прокладки - від деформації. ТУ У 21536163.002-2000

Найменування показника ТЕПРО-30Mix
1
 Щільність при 20°С, г/см3
1,096
2
 Температура початку кристалізації, °С, не вище
-30
3
 Фракційні показники: температура початку перегонки, °С, не нижче
100
4
 Корозійний вплив на метали, г/м2 за добу, не більше:
0,2
5
 Піноутворюваність, обсяг піни через 5 хв, см3, не більше
30
6
 Стійкість піни, с, не більше
3
7
 Показник активності водних іонів (рН)
7,0 - 11,0
8
 Лужність, см3, не менше
7

Інструкція

Сумісність з устаткуванням: Теплоносії Тепро-Міх готові до використання. Не розводити водою! Уникати потрапляння сторонніх речовин! Не змішувати з теплоносіями інших виробників! Не рекомендується застосовувати в системах з оцинкованими трубами. У зв'язку з високою текучістю теплоносіїв (відносно води) звернути особливу увагу на якість монтажу.

Рекомендації щодо застосування: Теплоносії повинні експлуатуватися в нормальних умовах:

  • перед заливкою теплоносія систему очистити, промити, переконатися в її герметичності;
  • не допускати закипання і замерзання теплоносія;
  • при необхідності доливки додавати в систему тільки теплоносій тієї ж марки.

Безпека: Завдяки наявності в складі значної частки води, теплоносії Тепро-Міх не горючі і вибухобезпечні. Основа теплоносіїв Тепро-Міх - пропіленгліколь і гліцерин - включені до «Переліку харчових добавок, дозволених для застосування», затверджений Постановою Кабінету Міністрів України від 04.01.1999г. № 12, під кодом Е1520 і Е422. Незважаючи на вищевикладене, пропіленгліколь відноситься до помірно небезпечних речовин. Гранично допустима концентрація (ГДК) парів пропиленгликоля в повітрі - 7 мг/м3. Не допускати попадання теплоносія всередину! Використовувати тільки в технічних системах строго відповідно до призначення!

Зберігання: Зберігати в герметично закритій тарі, захищаючи від прямих сонячних променів. Гарантійний термін зберігання теплоносія - 5 років з дня виготовлення.

Термін експлуатації: Гарантійний термін експлуатації: 60 місяців за умови дотримання рекомендацій щодо застосування.

 

 

ТЕПЛОНОСІЇ УКРАЇНИ

м. Київ, вул. Куренівська 21-A 

+38 050 589 9445

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.