Опис

ВЕЛТЕРМ-20 - спеціально розроблена рідина для систем опалення на основі пропіленгліколю і гліцерину, інертна по відношенню до оцинкованим деталям. При виготовленні ВЕЛТЕРМ-20 застосовується тільки харчовий гліцерин вищого сорту, неагресивний до елементів системи, а також безпечний для людей і тварин. Антифризи на основі гліцерину не отруйні і не горючі, можуть застосовуватися у відкритих системах опалення і будівлях з максимальними екологічними вимогами. Фізичні та хімічні властивості теплоносіїв на основі гліцерину та пропіленгліколю схожі з властивостями водногліколевих сумішей.
Для замовлення вказуйте кількість кратну десяти. Фасовка: каністри 10 та 20 кг, бочки 50 кг.

Характеристики

Склад: Гліцерин, пропіленгліколь (1,2 пропандіол), дистильована (або демінералізована) вода, пакет присадок (стабілізуючі, антикорозійні, антипінні) виробництва Чехії і Німеччини, барвник. ТУ У 21536163.002-2000.

Найменування показника ВЕЛТЕРМ-20
1
 Щільність, при темп. (20±1)°С, г/см3
1,080-1,135
2
 Показник активності водневих іонів (рН), од. рН
7,0 – 9,0
3
 Вільна лужність, см3, не менше
10
4
 Температура початку кристалізації, °С, не вище
мінус 20
5
 Температура кипіння, °С, не менше
105
6
 Зпінення через 5хв. обсяг піни, см3, не більше
30
7
 Стійкість піни в сек., не більше
5
8
 Корозійний вплив на метали, г/м² · добу, не більше
0,1 - 0,2

Інструкція

Область застосування: Діапазон робочих температур теплоносія ВЕЛТЕРМ-20 розрахований на довготривалу надійну експлуатацію в температурному діапазоні від мінус 20°С до плюс 106°С. Продукт поєднує в собі хороші антифризні характеристики з відмінними антикорозійними властивостями, а використання спеціальної флюорісцентної добавки полегшує контроль герметичності з'єднань системи.

Сумісність з устаткуванням: ВЕЛТЕРМ-20 рекомендується для використання в опалювальних системах як закритого, так і відкритого типу. Рекомендується робити регулярні перевірки показника рН теплоносія, при його використанні у відкритій системі, тому що присутність більшої кількості зайвого кисню повітря зменшує концентрацію інгібіторів корозії, що призводить до зниження корозійного захисту. Не використовуйте клапани, що допускають проникнення повітря всередину системи. Переконайтеся, що між частинами системи, які будуть стикатися з ВЕЛТЕРМ-20, немає зовнішнього електричного напруги, що виключить ризик виникнення електрохімічної корозії. Не допускайте перегріву теплоносія. У зоні високотемпературного нагріву теплоносія (пальник) у теплоносіїв на основі гліцерину можливе утворення ненасиченого альдегіду - акролеїну, речовини з різким неприємним запахом, яке виявляє сльозоточиву дію і досить отруйно.

Рекомендації щодо застосування: Теплоносій ВЕЛТЕРМ-20 поставляється у вигляді готового до застосування продукту з низькою температурою замерзання - 20°С. Зміна концентрації споживачем готового продукту можлива тільки після консультації з виробником. Не допускається змішувати ВЕЛТЕРМ-20 з іншими теплоносіями, що містять розчини неорганічних солей (хлориди і карбонати), тому що це може негативно позначитися на антифризних і антикорозійних властивостях теплоносія, а також привести до небажаних хімічних процесів. Якщо в системі опалення відбувається заміна теплоносія, то перед заливкою в опалювальне обладнання ВЕЛТЕРМ-20 система повинна бути ретельно вимита і очищена

Безпека: Контакт з ВЕЛТЕРМ-20 не завдає шкоди людині. Його основні компоненти гліцерин і пропіленгліколь (E1520) дозволені для використання в більшості країн світу. Однак рекомендується дотримуватися звичайних правил безпеки і промислових санітарних норм, які стосуються хімічних речовин, і використовувати засоби індивідуального захисту відповідно до галузевих норм по ГОСТ 12.4.011-89 (захисні окуляри, рукавички, спец.одяг). Використовувати тільки в технічних системах строго відповідно до призначення! Не допускати попадання теплоносія всередину!

Зберігання: Термін придатності ВЕЛТЕРМ-20 до початку експлуатації (при зберіганні його в щільно закритих, герметичних поліетиленових контейнерах, в місцях, захищених від впливу прямих сонячних променів) - не менше 5-ти років. Продукт хімічно стабільний, якщо при зберіганні був відсутній вплив високих температур і сильних окислювальних речовин, як, наприклад, перекису водню, азотної кислоти та ін.

Термін експлуатації: Термін служби теплоносія залежить від режиму його експлуатації. Для максимального продовження служби теплоносія рекомендується строго дотримуватися правил експлуатації, а також регулярно контролювати стан теплоносія. У багатьох випадках теплоносій, параметри якого з яких-небудь причин перестали відповідати нормам, можна відкоригувати до нормального стану. У разі, коли коригування теплоносія є неможливою, його направляють в спеціалізовані організації на утилізацію згідно ДСанПіН 2.2.7.029.

ТЕПЛОНОСІЇ УКРАЇНИ

м. Київ, вул. Куренівська 21-A 

+38 050 589 9445

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.