ЕCONORD
Ціна: 54.00 грн
Кількість
Замовити та сплатити при отриманні

Опис

ЕCONORD® - високоякісний універсальний екологічно-безпечний теплоолодоносій преміум класу на основі фармакологічного пропіленгліколю.
Призначений для застосування в різних системах опалення та охолодження в якості робочої рідини, в першу чергу для двуконтурних котлів та на об'єктах з підвищеним вимогою до екологічної безпеки. Володіє високим рівнем захисту від корозії щодо всіх основних груп металів і ущільнювальних матеріалів. Діапазон робочих температур від -30°С до + 105°С. Не підходить для електролізних котлів, в яких нагрівання відбувається за рахунок пропускання електричного струму через теплоносій.
Для замовлення вказуйте кількість кратну десяти. Фасовка: каністри 10 та 20 кг, бочки 50 кг.

Характеристики

Склад: ЕCONORD® - нетоксична рідина світло-синього кольору, яка складається з екологічно безпечного високоякісного фармакологічного пропіленгліколю, антипінних присадок, інгібіторів корозії, дистильованої або деіонізованої води. ТУ У 24.6-36993987-002: 2012.

Найменування показника Теплоносій ЕCONORD®
1  Зовнішній вигляд прозора рідина
2  Запах немає
3  Температура кипіння +105°С
4  Температура замерзання -30°С
5  Щільність (20°С) 1045-1060 кг/м3
6  pH (20°С) 7,5 – 8,5
7  Рівень корозії до 0,1 г/м2 на добу 
8  Спінення 30 см3

Інструкція

Рекомендації щодо застосування: ЕCONORD® - готова до застосування рідина, яка не потребує розведення з водою. Сумісна з будь-яким теплоносієм на пропіленгліколевій основі. Якщо у вашій системі раніше застосовувався пропіленгліколь, Ви також можете використовувати і ЕCONORD®.

Безпека: Теплоносій ЕCONORD® не токсичний і безпечний за умови дотримання правил техніки безпеки при роботі з хімічними речовинами та дотримання вимог інструкції з експлуатації обладнання. Пожежобезпечний.

Зберігання: Термін зберігання теплоносія при температурі зовнішнього середовища від -20°С до + 30°С - 5 років. Уникати прямих сонячних променів. Зберігати в закритій тарі.

Термін експлуатації: Термін експлуатації в локальних системах опалення - 5 років.

ТЕПЛОНОСІЇ УКРАЇНИ

м. Київ, вул. Куренівська 21-A 

+38 050 589 9445

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.