Опис

Високоякісний теплоносій на основі пропіленгліколю, використовуваний для різних типів опалювальних систем, обладнаних газовими і електричними котлами (за винятком електричних котлів катодного типу!).
Теплоносій ФРІТЕРМ™-30 розрахований на довготривалу надійну експлуатацію в температурному діапазоні від мінус 30°С до плюс 105°С. Продукт має гарні антифризні характеристики з відмінними антикорозійними властивостями, що в поєднанні з високим рівнем безпеки відкриває широкі можливості для використання його в побутових системах опалення та на підприємствах харчової промисловості.
Для замовлення вказуйте кількість кратну десяти. Фасовка: каністри 10 та 20 кг, бочки 50 кг.

Характеристики

Склад: пропіленгліколь (1,2 пропандіол), дистильована (або демінералізована) вода, пакет присадок (стабілізуючі, антикорозійні, антипінні) виробництва Чехії та Німеччини, барвник. ТУ У 21536163.002-2000.

Найменування показника Фрітерм -30
1  Щільність, при темп. (20±1)°С, г/см3 1,045- 1,060
2  Показник активності водневих іонів (рН), од. рН 7,5-8,5
3  Вільна лужність, см3, не менше 10
4  Температура початку кристалізації, °С, не вище мінус 30
5  Температура кипіння, °С, не менше 105
6  Зпінення через 5хв. обсяг піни, см3, не більше 30
7  Стійкість піни в сек., не більше 5
8  Корозійний вплив на метали, г/м² · добу, не більше 0,1 - 0,2

Інструкція

Сумісність з устаткуванням: ФРІТЕРМ™ рекомендовано для використання в опалювальних системах як закритого, так і відкритого типу. Рекомендується проводити регулярні перевірки показника рН теплоносія, при його використанні у відкритій системі, тому що присутність більшої кількості зайвого кисню повітря зменшує концентрацію інгібіторів корозії, що призводить до зниження корозійного захисту. Поверхні теплообмінників, резервуарів і труб, які контактують з теплоносієм, не повинні бути оцинкованими. У разі потрапляння ФРІТЕРМ ™ на зовнішні оцинковані покриття – промийте ці місця водою. У місцях з'єднань рекомендується використовувати тверді мідьвмісні припої. Використання м'яких припоїв не рекомендується. У разі сумнівів проконсультуйтеся з виробником припою. Використання хлорідвмісних флюсів не допускається. Не використовуйте клапани, що допускають проникнення повітря всередину системи. Переконайтеся, що між частинами системи, які будуть стикатися з ФРІТЕРМ ™, немає зовнішнього електричної напруги, що виключить ризик виникнення електрохімічної корозії. Не підходить для електролізних котлів, в яких нагрівання відбувається за рахунок пропускання електричного струму через теплоносій. Уникайте контакту ФРІТЕРМ ™ з оцинкованої сталлю.

Рекомендації щодо застосування: Теплоносій ФРІТЕРМ™-30 поставляється у вигляді готового до застосування продукту з низькою температурою замерзання - 30°С. Зміна концентрації споживачем готового продукту можливе тільки після консультації з виробником. Не допускається змішувати ФРІТЕРМ™ з іншими теплоносіями, що містять розчини неорганічних солей (хлориди і карбонати), тому що це може негативно позначитися на антифризних і антикорозійних властивостях теплоносія, а також призвести до небажаних хімічних процесів. Якщо в системі опалення відбувається заміна теплоносія, то перед заливкою в опалювальне обладнання ФРІТЕРМ™ система повинна бути ретельно вимита і очищена.

Безпека: Зіткнення з ФРІТЕРМ™ не завдає шкоди людині. Його основний компонент пропіленгліколь (E1520) дозволений для використання в більшості країн світу. Однак рекомендується дотримуватися звичайних правил безпеки та промислових санітарних норми, що відносяться до хімічних речовин, і використовувати засоби індивідуального захисту відповідно до галузевих норм згідно ГОСТ 12.4.011-89 (захисні окуляри, рукавички, спец.одяг). Використовувати тільки в технічних системах суворо відповідно до призначення! Не допускати потрапляння в грунт і воду.

Зберігання: Термін придатності ФРІТЕРМ™ до початку експлуатації (при зберіганні його в щільно закритих, герметичних поліетиленових контейнерах, в місцях, захищених від впливу прямих сонячних променів) - не менше 5-ти років. Продукт хімічно стабільний, якщо при зберіганні був відсутній вплив високих температур і сильних окислювачів, як, наприклад, перекису водню, азотної кислоти тощо.

Термін експлуатації: Термін служби теплоносія залежить від режиму його експлуатації. Для максимального продовження служби теплоносія рекомендується суворо дотримуватись правил експлуатації, а також регулярно контролювати стан теплоносія. У багатьох випадках теплоносій, параметри якого з будь-яких причин припинили відповідати нормам, можна відкоригувати до нормального стану. У разі, коли коригування теплоносія не представляється можливим, його направляють в спеціалізовані організації на утилізацію згідно ДСанПіН 2.2.7.029.

 

ТЕПЛОНОСІЇ УКРАЇНИ

м. Київ, вул. Куренівська 21-A 

+38 050 589 9445

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.