Опис

Робоча рідина для теплообмінних апаратів різних типів, що працюють при низьких і помірних температурах (від -30°С до + 105°С).
Область застосування: опалювальні системи, системи кондиціонування та вентиляції, системи промислового холодопостачання (холодильне, морозильне обладнання), теплообмінні апарати геліосистем, теплові насоси, крижані ковзанки тощо. Відповідно до санітарно-гігієнічного висновку знаходить широке застосування в харчовій і фармацевтичній промисловості.
Для замовлення вказуйте кількість кратну десяти. Фасовка: каністри 10 та 20 кг, бочки 50 кг. 1 кг теплоносія.

Характеристики

Склад: пропіленгліколь, дистильована вода, інгібітори корозії, піногасник, барвники. ТУ У 24.1-2464717949-001: 2005.

Найменування показника ТЕПРО-30П
1  Зовнішній вигляд прозора однорідна рідина
2  Колір відповідає кольору використаного барвника
3  Щільність при 20°С, г/см3 1,047
4  Температура початку кристалізації, °С, не вище -30
5  Фракційні показники: температура початку перегонки, °С, не нижче 100
6  Корозійний вплив на метали, г/м2 за добу, не більше:
 -мідь, латунь, сталь, чавун, алюміній;
 -припой

0,1
0,2
7  Піноутворюваність, обсяг піни через 5 хв, см3,
не більше
30
8  Стійкість піни, с, не більше 3
9  Набухання гуми, %, не більше 5
10  Показник активності водних іонів (рН) 7,0 - 11,0
11  Лужність, см3, не менше 7

Інструкція

Сумісність з устаткуванням: Може використовуватися в якості теплоносія в системах опалення з наступними видами котлів: газовими, дизельними, твердопаливними і електричними. Не рекомендується застосовувати в системах з оцинкованими трубами і в котлах катодного (електродного) типу! Може застосовуватися в системах кондиціонування, системах промислового охолодження, холодильному, морозильному обладнанні. Пакет інгібіторів корозії здійснює захисну дію на припої, а також мідні, латунні, сталеві, чавунні, алюмінієві деталі системи опалення.

Рекомендації щодо застосування: Теплоносій Тепро-30П готовий до застосування. Не розводити водою. Уникати попадання сторонніх речовин. Не змішувати з теплоносіями інших виробників. У зв'язку з високою текучістю теплоносія слід звернути особливу увагу на якість монтажу. Не допускати закипання та замерзання теплоносія.

Безпека: Теплоносій Тепро-30П не горючий і вибухобезпечний. Відноситься до помірно небезпечних речовин. Основа теплоносія, пропіленгліколь, включена в «Перелік харчових добавок, дозволених до застосування», затверджений Постановою Кабінету Міністрів України від 04.01.1999г. №12, під кодом Е1520. Не допускати попадання теплоносія всередину. Використовувати тільки в технічних системах суворо за призначенням.

Зберігання: Зберігати в герметично закритій тарі, захищаючи від прямих сонячних променів. Гарантійний термін зберігання теплоносія - 5 років з дня виготовлення.

Термін експлуатації: Гарантійний термін експлуатації: 60 місяців за умови дотримання рекомендацій щодо застосування.

ТЕПЛОНОСІЇ УКРАЇНИ

м. Київ, вул. Куренівська 21-A 

+38 050 589 9445

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.