Опис

Універсальний теплоносій для автономних систем опалення, теплових насосів. Може використовуватися як проміжний холодоносій в системах промислового холоду та вентиляції. Завдяки своїй більш високій теплоємності (здатності довше перебувати в нагрітому стані) в порівнянні з водою та іншими теплоносіями дозволяє істотно скоротити витрати на обігрів будинку. Теплоносій Антифриз PLUS призначений для використання в якості робочої рідини в системах опалення, теплових насосах, холодильному обладнанні і системах вентиляції. Температурний діапазон теплоносія від - 30°С до + 115°С.
Для замовлення вказуйте кількість кратну десяти. Фасовка: каністри 10 та 20 літрів, бочки 50 літрів.

Характеристики

Склад: водно-мінеральна основа природного походження, очищена вода, збалансований пакет антикорозійних і антипінних присадок. ТУ У 24.6-36908832-001: 2012.

Найменування показника Антифриз PLUS
1  Зовнішній вигляд рідина жовтого кольору
2  Щільність при температурі 20°С, г/см³ 1,170
3  Температура початку кристалізації, не нижче, °С -30°C
4  Температура кипіння, не нижче, °С +115°C
5  Водневий показник (рН) при 20°С 7,8
6  Корозійна дія на метали (сталь, алюміній, мідь), г/м² * добу 0,1
7  Лужність, см³, не менше 10
8  Піноутворювання: обсяг піни, см ³, не більше ніж 25
9  Стійкість піни, сек., не більше 2
10  Набухання гуми,%, не більше 1

 

Інструкція

Сумісність з устаткуванням: Антифриз PLUS рекомендований для автономних систем опалення малої потужності закритого чи відкритого типу. Сумісний з більшістю газових, дизельних і твердопаливних котлів. Не підходить для використання в електродних котлах та іншому теплообмінному обладнанні, в якому нагрівання відбувається за рахунок пропускання електричного струму через теплоносій.

Рекомендації щодо застосування: Теплоносій Антифриз PLUS поставляється в готовому до застосування вигляді. Допускається розбавлення теплоносія дистильованою водою на 10-15% від загального обсягу для поліпшення циркуляції в системах без насоса. Не допускається значне розведення теплоносія водою, адже це веде до зниження морозостійкості і порушення балансу присадок. Не допускається змішувати Антифриз PLUS з теплоносіями на інших основах. Якщо теплоносій заливається в систему опалення, всередині якої є ознаки накипу або корозії, рекомендується попередньо промити систему очищуючим розчином.

Безпека: Теплоносій Антифриз PLUS не токсичний, пожежобезпечний. При роботі з теплоносієм рекомендується використовувати гумові рукавички. У разі потрапляння теплоносія на шкіру чи в очі - промийте ці ділянки водою.

Зберігання: Термін зберігання продукції в оригінальній закритій тарі не обмежений. Не допускається зберігання рідини в тарі з цинку.

Термін експлуатації: Рекомендований термін експлуатації - 5 років.

ТЕПЛОНОСІЇ УКРАЇНИ

м. Київ, вул. Куренівська 21-A 

+38 050 589 9445

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.