Опис

Теплоносій БІШОТЕРМ-30 - екологічний безпечний водний розчин природного бішофіту з додаванням спеціального підібраного пакету присадок, який надає рідині високих експлуатаційних властивостей. Даний теплоносій призначений для використання у системах охолодження (кліматичному та холодильному обладнанні) або у системах опалення (в теплообмінних та нагрівальних приладах) у температурному діапазоні від мінус 30°С до плюс 90°С, що застосовується у промисловості та в житлових будівлях (Висновок СЕС МОЗ України № 05.03.02-04/5601). БІШОТЕРМ-30 за теплотехнічними характеристиками наближений до води і на відміну від синтетичних розчинів швидше нагрівається, краще передає і довше зберігає тепло.
Для замовлення вказуйте кількість кратну десяти. Фасовка: каністри 10 та 20 літрів, бочки 50 літрів.

Характеристики

Склад: Розчин природного бішофіту (розчин хлоріду магнію), вода демінералізована, пакет антикорозійних, антипінних, стабілізуючих присадок. ТУ У 20.5-23731918-017:2016

Найменування показника БІШОТЕРМ-30
1  Зовнішній вигляд рідина жовтого кольору
2  Щільність при температурі 20°С, г/см³ 1,170
3  Температура початку кристалізації, не нижче, °С -30°C
4  Температура кипіння, не нижче, °С +115°C
5  Водневий показник (рН) при 20°С 7,8
6  Корозійна дія на метали (сталь, алюміній, мідь), г/м² * добу 0,1
7  Лужність, см³, не менше 10
8  Піноутворювання: обсяг піни, см ³, не більше ніж 25
9  Стійкість піни, сек., не більше 2
10  Набухання гуми,%, не більше 1

Інструкція

Спосіб застосування: Рідина готова до застосування.

Сумісність з устаткуванням: ЗАБОРОНЕНО безпосередній контакт БІШОТЕРМ-30 з алюмінієвим сплавом (в радіаторах, теплообмінних елементах, фітінгах). Використовуйте перехідники, фланці, заглушки виготовлені з сталі, чавуну, латуні. Перед використанням перевірте робочий стан змонтованої системи, герметичність всіх з'єднань, заземлення тощо. З метою запобігання електрохімічної корозії уникайте прямих з'єднань гальванічних пар металів (алюміній-мідь; сталь-мідь і інші).

Рекомендації щодо застосування: Промийте систему від бруду, окалин, флюсу та залишків старого теплоносія. Виконайте перший запуск системи у тестовому режимі, відрегулювавши обладнання згідно інструкції виробника. В разі виявлення протікань   необхідно негайно насухо витерти обладнання та ліквідувати причину протікання. НЕ ДОПУСКАЙТЕ ПЕРЕГРІВУ рідини більше ніж плюс 90°С. Довготривалий перегрів рідини значно підвищує її корозійну активність по відношенню до кольорових металів та сплавів, стає можливим випадіння осаду.

Безпека: При роботі з рідиною застосовуйте засоби індивідуального захисту очей та шкіри. У разі попадання рідини на шкіру або в очі - негайно промийте місце контакту великою кількістю води. Використовувати тільки в технічних системах суворо відповідно до призначення! Не допускати потрапляння в грунт і воду.

Зберігання: Рідину зберігати у герметично закритій тарі у місцях, захищених від дії прямих сонячних променів, при температурі від мінус 30°С до плюс 40°С. Можливе випадання незначного осаду. Гарантійний термін зберігання (термін придатності) - 5 років від дати виготовлення.

Термін експлуатації: Рекомендований термін експлуатації - 5 років.

ТЕПЛОНОСІЇ УКРАЇНИ

м. Київ, вул. Куренівська 21-A 

+38 050 589 9445

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.