ДЕФРИЗ
Ціна: 27.00 грн / 1 кг
Кількість
Замовити та сплатити при отриманні

Опис

DEFREEZE® - природний теплоносій (антифриз) для автономних систем опалення, котлів, батарей або проміжний холодоносій для систем холодопостачання (холодильні установки, теплові насоси, системи чиллер-фанкойл, технічний холод і вентиляція). Володіє найкращими теплофізичними властивостями і максимальним рівнем безпеки.
Область застосування: Побутові автономні системи опалення малої потужності (приватні будинки, котеджі, дачі, гаражі, теплиці тощо) - До 100 кВт. Системи теплових насосів, теплообмінні агрегати середньої потужності. Промислові системи генерації тепла. Альтернативна енергетика: сонячні колектори (геліосистеми).
Для замовлення вказуйте кількість кратну десяти. Фасовка: каністри 10 та 20 літрів, бочки 50 літрів.

Характеристики

Склад: DEFREEZE® не токсична рідина світло-жовтого кольору, яка складається з природного гексагідрату магнію, органічних стабілізаторів та інгібіторів корозії, дистильованої або деіонізованої води. В ній відсутні синтетичні і отруйні речовини, в тому числі спирти, аміни, нітрити, етилен, що забруднюють навколишнє середовище. ТУ У 24.6-36993892-001: 2011.

Найменування показника Теплоносій DEFREEZE®
1  Зовнішній вигляд світло-жовтий
2  Температура кипіння +116°C
3  Температура кристалізації -21°C
4  Температура замерзання -30°C
5  Щільність (20°С) 1170 kg/m3
6  pH (20°С) 7,6
7  Лужність min.10, sm3
8  Набухання гуми < 0,8%
9  Піноутворювання нет
10  Об'ємне розширення (100°С) 0,326*10-3, 1/К
11  Клас небезпеки 4, не горить

Інструкція

Сумісність з устаткуванням: DEFREEZE® працює в котлах будь-якого типу, за винятком електродних котлів, контактних водонагрівачів, автономних радіаторів з нагрівальним елементом (електричний ТЕН). Якщо специфікація обладнання не типова, просимо звертатися за консультацією.

Рекомендації щодо застосування: Радимо дотримуватися наступних рекомендацій стосовно застосуванню продукту:

 1. Попадання кисню в систему провокує інтенсивну корозію (наприклад, в місцях з'єднань, дифузію стінок пластикових труб і т.д.). В системі необхідно передбачити автоматичні відвідники повітря.
 2. УВАГА! Здійснюйте перевірку і налаштування обладнання згідно з інструкціями виробників.
 3. До початку експлуатації перевірте стан опалювального обладнання, циркуляційних насосів, фільтрів, герметичність з'єднань, радіатори, наявність повного заземлення системи.
 4. Перед застосуванням теплоносія, промийте систему (використовуйте засіб «СВОД РВН» або аналог) від продуктів корозії, бруду тощо. При кожному зливі продукту ретельно промивайте систему (окремі вузли) водою. Не залишайте систему порожньою.
 5. Перший пуск виконайте в тестовому режимі. Відрегулюйте роботу насоса, збалансуйте систему опалення на рівномірність передачі тепла від котла до радіаторів.
 6. Показник кінематичної в'язкості DEFREEZE® вище, ніж у води. Тому перепади тиску в системі можуть бути вище. Після заповнення системи переконайтеся, що насос забезпечує достатню циркуляцію (дивіться інструкцію до обладнання). При необхідності, замініть насос (на 30-40% більшої потужності), або встановіть додатковий. Якщо температура рідини в системі нижче 0°С, поступово прогрівайте її. Використовуйте в котлі мінімальний режим нагріву до відновлення повної циркуляції.
 7. Для поліпшення циркуляції в системах без насоса допускається розведення рідини дистильованою водою на 10-15% за об'ємом системи. УВАГА! Це знижує морозостійкість.
 8. При наявності фільтра очистки регулярно його перевіряйте (наприклад, коли істотно погіршується циркуляція, але не рідше одного разу на рік).
 9. Не допускайте протікань рідини назовні. При контакті з повітрям вона випаровується, залишаючи сліди (білий наліт). Усуньте протікання, знизьте робочий тиск системи. Сліди протікань на стиках свідчать про недостатню герметизації. Наша практика показує, що необхідно якісно виконувати монтажні роботи, кожен раз використовуючи новий фітинг та матеріали (прокладки). Рекомендуємо застосовувати професійні герметики і ущільнювальні матеріали. Наприклад: «Гермес», Loctite, Tytan Professional, Dan Braven Tangit uni-lock, Sealant Strong або аналоги.
 10. Після монтажних робіт завжди промивайте обладнання та інструменти від продукту водою.
 11. По закінченню терміну експлуатації, утилізуйте теплоносій, промийте систему водою або заповніть новим DEFREEZE®.
 12. Поради для підрахунку необхідної кількості теплоносія для системи:
  • заповнюючи систему водою, заміряйте об'єм по лічильнику води;
  • злийте воду із системи в мірну тару;
  • використовуйте паспортні показники обладнання (котел, радіатор, труба). Ці   параметри вказуються в технічній документації вашого обладнання.

Повна інформація про продукт, рекомендації з експлуатації вказані на упаковці та технічному паспорті (надається з продуктом).

Безпека: DEFREEZE® не токсичний, не горить, відноситься до четвертого класу небезпеки речовин. Всі компоненти природного походження. Пожаробезпечність DEFREEZE® виключає спалахування або вибух при аварійних ситуаціях. Подразнює шкіру. При роботі з продуктом використовуйте гумові рукавички. При попаданні на шкіру чи в очі, пошкоджену ділянку необхідно промити водою. Не ковтати.

Зберігання: Термін зберігання продукції в оригінальній закритій тарі не обмежений. Не допускається зберігання рідини в тарі з цинку.

Термін експлуатації: Рекомендований термін експлуатації - 5 років.

ТЕПЛОНОСІЇ УКРАЇНИ

м. Київ, вул. Куренівська 21-A 

+38 050 589 9445

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.